Menu

Lubisz gotować - damy Ci pracę! Rarytasy i Maszkety

RIM S.C.

Pszczyna

Jesteśmy zgranym zespołem w którym gotujemy świeże, zdrowe, domowe potrawy sprzedawane w sklepach pod rozpoznawalną marką "Rarytasy i Maszkety". Pracujemy w świetnej atmosferze i bezstresowych warunkach - bez presji typowej dla pracy w restauracji.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby, która tak jak my lubi gotować i ma do tego zdolności. Twoje zaangażowanie i motywacja do pracy są ważniejsze niż doświadczenie i aktualne umiejętności. Zapewniamy szkolenie od podstaw i pełne wsparcie.

Jeżeli już masz doświadczenie, umiesz organizować pracę swoją i innych a kuchenna twórczość to Twój żywioł - z naszym zespołem możesz realizować swoją pasję. Zapewnimy Ci możliwość rozwoju i awansu, którego tempo uzależnione jest tylko od Twoich postępów.

Oferujemy elastyczne godziny pracy, dogodną formę zatrudnienia i wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu. Miejsce pracy: Poręba koło Pszczyny.

Zadzwoń na numer 517-373-530 lub 504-267-052 albo odpowiedz na ogłoszenie przez portal mojapraca.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Kontakt

Tel. 517373530, 504267052
Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót