Pracownik działu IT

Beskidzki Bank Spółdzielczy

Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
1. administrowanie siecią
2. administrowanie systemami Linux/Unix
3. prace wdrożeniowe i instalacyjne
4. bieżący monitoring, przeglądy, konserwacje
5. rozwiązywanie i diagnozowanie problemów
6. realizacja zadań w obszarze administracji m.in.: sieciami, serwerami, środowiskami wirtualnym
Wymagania
1. zaawansowana znajomość sieci opartej o protokoły TCP/IP
2. doświadczenie w administrowaniu urządzeniami sieciowymi (Cisco, Fortigate itp.)
3. znajomość systemów Linux/Unix w zakresie instalacji i administracji
4. umiejętność współpracy w zespole
5. odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
1. interesującą i rozwijającą pracę w młodym zespole
2. kontakt z nowymi technologiami informatycznymi

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu oferty pracy (CV)
w celu/celach udziału w procesie rekrutacji,
przez Beskidzki Bank Spółdzielczy, ul. Komorowicka 272, Bielsko-Biała.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image