Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Biuro Rachunkowe Gabi

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
◾samodzielne prowadzenie księgowości uproszczonej oraz ksiąg rachunkowych ◾sporządzanie deklaracji okresowych, zeznań rocznych - w tym PIT i CIT
◾sporządzanie sprawozdań finansowych ◾wypełnianie dokumentów rejestracyjnych i aktualizacja danych
◾sporządzanie deklaracji ZUS ◾sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej
◾bezpośredni kontakt z obsługiwanym Klientem
Wymagania:
◾znajomość prawa podatkowego i bilansowego
◾min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
◾sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
◾zdolności organizacyjne, interpersonalne i umiejętność sprawnego komunikowania się ◾wysoki poziom kultury osobistej
Dodatkowym atutem będzie:
◾znajomość języka angielskiego
◾znajomość programu Symfonia,
◾znajomość programu Kadry i Płace,
◾znajomość programu Płatnik,
Gwarantujemy:
◾stabilne warunki zatrudnienia
◾wynagrodzenie miesieczne od 3000 do 6000 zł brutto
◾rozwój zawodowy
◾szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne ◾elastyczne godziny pracy
◾dobrą atmosferę pracy
Prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
biuro.gabi@onet.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Rachunkowe Gabi -gabriela Ćwiekała z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Widok 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 509389115
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image