Handlowiec

NTS Sp. z o.o.

Pszczyna

Hurtownia Elektryczno - Oświetleniowa NTS zatrudni handlowca do pracy częściowo w terenie, częściowo stacjonarnie w Pszczynie.

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie i obsługa klientów w obszarze inwestycji, wśród innych hurtowni oraz firm elektroinstalacyjnych;
- obsługa kluczowych klientów w siedzibie firmy;
- realizowanie planów sprzedażowych;

Wymagania:

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientem,
zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
- ukierunkowanie na realizację celów;
- dobra znajomość branży elektrotechnicznej;
- prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

- możliwości rozwoju zawodowego i znaczący wpływ na realizację wizji firmy;
- pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
- atrakcyjne wynagrodzenie, bez górnej granicy;

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót