Pracownik Produkcji STUDZIENICE

EMG PLAST GROUP SP.Z O.O.

Pszczyna

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcesz pracować jako Pracownik Produkcji w firmie EMG PLAST GROUP, specjalizującej się w produkcji geosyntetyków, geowłókniny, folii kubełkowej oraz innych materiałów wykorzystywanych w budownictwie.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i linii produkcyjnych,
- dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe
produkowanych wyrobów,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- chęć i gotowość do pracy,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie -
produkcyjnej,
- dyspozycyjność do wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym
- solidność, punktualność,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość przyuczenia do stanowiska (doświadczenie
niewymagalne),
- wsparcie doświadczonego pracownika na czas przyuczenia na
produkcji,
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premia, uzależniona od wyników
pracy,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilność zatrudnienia.

Kontakt

Tel. 338169851
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image