Magazynier

PW METKOM SP. Z O.O. SP. K.

Pawłowice

PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k.
Firma PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 r.
Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.
Firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Magazynier

Opis stanowiska:
• Praca w magazynie przy regałach wysokiego składowania
• Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania oraz wózków paletowych
• Rozmieszczanie produktów gotowych
• Utrzymywanie ładu i porządku na magazynie
• Inne prace magazynowe

Wymagania:
• Uprawnienie na wózki widłowe (również wysokiego składowania)
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
• Rzetelność, pracowitość i uczciwość

Oferujemy:
• Stabilną i satysfakcjonująca pracę w oparciu o umowę o prace na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w przyjaznej atmosferze
• Ubezpieczenie grupowe

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image