mojapraca.pl - Pracownik biurowy- Dział Badań Satysfakcji Klienta

Pracownik biurowy- Dział Badań Satysfakcji Klienta

Ganinex Adam Gazda

Pszczyna

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ganinex Gazda Group z siedzibą w Pszczynie zatrudni studenta/studentkę na stanowisko pracownika biurowego do Działu Badania Satysfakcji Klienta.

Opis stanowiska

- Generowanie baz danych klientów do kampanii telefonicznych
- Kontakt telefoniczny z klientem serwisu oraz klientem działu handlowego
- Praca w DMS/CRM
- Sporządzanie statystyk
- Wspomaganie działu marketingu w bieżących zadaniach
- Przygotowanie dokumentów i materiałów dla przełożonych

Wymagania:
- Status studenta
- Znajomość pakietu Office i obsługi sprzętów biurowych
- Miły głos i nienaganna dykcja
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Wielozadaniowość
- Pozytywne nastawienie i energiczność
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność

Oferujemy

- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Elastyczne godziny pracy, praca od pon.-pt.
- Pracę w młodym, zgranym zespole

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0