serwisant

LONTEX Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Czechowice-Dziedzice

Serwisant
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Jeżeli:
• posiadasz doświadczenie albo chcesz się przyuczyć do zawodu na wieloetapowych szkoleniach.
• chcesz się doskonalić pod okiem doświadczonych fachowców.
• pracować w ciągle rozwijającej się firmie.

I spełniasz nasze wymagania:
• jesteś odpowiedzialny i dyspozycyjny,
• potrafisz samodzielnie pracować i nie boisz się nowych wyzwań,
• wykonujesz powierzone zadania z zaangażowaniem i starannością,
• posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie - preferowane techniczne
• posiadasz doświadczenie w naprawie ogrzewań samochodowych oraz klimatyzacji
Doświadczenie na stanowisku mechanika, elektryka lub elektromechanika oraz uprawnienia do wykonywania sprawdzeń tachografów cyfrowych będą dodatkowym atutem.

My zaoferujemy Ci:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• szkolenia przygotowujące do zawodu,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• dostęp do profesjonalnych narzędzi i urządzeń,
• dobrą atmosferę,
• wynagrodzenia uzależnione od stopnia zaawansowania wiedzy technicznej.

Kontakt

Tel. 3221527-97
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image
Następne » Powrót