Menu

Brygadzista linii CNC -praca od zaraz !

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji. Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko :

Brygadzista linii CNC
Miejsce Pracy: Tychy

Opis stanowiska:
- zarządzanie podległym zespołem,
-realizacja planów produkcyjnych,
- obsługa maszyny ze sterowaniem CNC,
- kontrola detali pod katem jakościowym,
- nadzór nad prawidłową pracą maszyn całego zespołu,
- praca z rysunkiem technicznym,

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- umiejętność odczytania rysunku technicznego,
-umiejętność organizacji czasu pracy własnego i zespołu,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-kartę Multisport,
- pracę na pełen etat,
- umowę o pracę,

Informacje dodatkowe:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@hrsigma.pl lub kontakt telefoniczny pod numer : 727555255
Dodatkowo Informujemy:

"Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Aktualna klauzula do CV po polsku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

" Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Kontakt

Tel. 727555255
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót