Pracownik produkcji

Hilton Foods Ltd.

Tychy

Hilton Foods - jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne.
W związku z rozwojem firmy oraz nową linią biznesową, poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:
• Praca na hali produkcyjnej w temperaturze 8-10 stopni Celsjusza
• Praca przy linii pakowania i konfekcjonowania mięsa
• Załadunek wyrobów gotowych
• Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym
• Ręczne prace transportowe.

Wymagania:
• Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach
• Umiejętność współpracy w grupie
• Wymagana książeczka sanepid
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
• Wynagrodzenie podstawowe plus premia motywująca.
• Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.

Kontakt

Tel. 32 778 97 14
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image
Następne » Powrót