C++ / QT Developer

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Opis Stanowiska:

• budowę, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań technologicznych z myślą o najwyższym poziomie zadowolenia naszych klientów,
• koordynacja i nadzór nad projektami zależnymi dostarczanymi przez poddostawców.

Wymagania:
• dobrej znajomości projektowania i programowania w języku C++ popartej komercyjnym doświadczeniem,
• dobrej znajomości tworzenia interfejsów z wykorzystaniem biblioteki Qt,
• praktycznej wiedzy z zakresu stosowania wzorców projektowych,
• znajomości relacyjnych bazy danych,
• doświadczenia w testowaniu z użyciem narzędzi (np. cppUnit itp.),
• kreatywności,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji,
• determinacji w osiąganiu celów i nieszablonowym podejściu do rozwiązywanych problemów,
• znajomości pracy z systemem kontroli wersji (git,svn).

Mile widziane:

• dobra znajomość środowiska Linux,
• doświadczenia w pracy wg. lekkich metod projektowych.
Oferujemy:
• możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach IT,
• możliwość wpływu na ostateczny kształt produktu,
• pracę na rzeczywistym sprzęcie, który jest przez firmę projektowany i
• produkowany,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem Developer C++ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu.

Dodatkowo Informujemy:

"Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Aktualna klauzula do CV po polsku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

" Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kutronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót