Elektromechanik

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Główne obowiązki:
• Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjno -technicznych
• Usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno - technicznych
• Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego
• Dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń
• Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 2 lata
• Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy Produkcyjnej
• Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
• Znajomość schematów elektrycznych
• Posiadanie uprawnień SEP EG-1
• Umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
• Systematyczność i konsekwencja w działaniu
• Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Umowę o pracę na pełny etat w systemie 3zmianowym
• Możliwość przyuczenia do zawodu
• Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
o Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
o Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
o Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
o Dodatkowa opieka medyczna
o Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
o „Wczasy pod gruszą”
o Dopłata do biletów miesięcznych
o Program multisport
o Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0