Pracownik biurowy

Gardenia Konrad Skrobol

Pszczyna

Miejsce pracy: Pszczyna

Obowiązki:
- prowadzenie dokumentacji pojazdów oraz jej archiwizacja
- pomoc w pracach kadrowo-księgowych
- monitorowanie terminów dostaw
- rozliczanie czasu pracy kierowców oraz sporządzanie delegacji
- częściowa obsługa zamówień z organizacją transportu produktów
- sporządzanie dokumentów związanych z transportem produktów
- kontrola faktur transportowych

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- dobra obsługa komputera
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość zagadnień z czasu pracy kierowców
- umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole
- zdolność rozwiązywania problemów
- profesjonalne podejście do wykonywania powierzonych obowiązków
- komunikatywność

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i szkoleń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e mail: ania@gardeniafood.com

Kontakt

Tel. 32 447 88 08
Ilość wysłanych formularzy: 7
no image