Asystent w Dziale Planowania i Administracji Produkcji

NKT S.A.

Pszczyna

NKT S.A. znany producent branży kablowej z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym, będący częścią międzynarodowej grupy kapitałowej specjalizującej się w produkcji kabli, przewodów i osprzętu kablowego, poszukuje:

Asystenta w dziale Planowania i Administracji Produkcji

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (B2)
• Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do podróży służbowych,

Główne zadania:

• Obsługa programu SAP oraz innych narzędzi informatycznych pod kątem zleconych do realizacji zadań,
• Udział w globalnych oraz lokalnych projektach,
• Ewidencja wykonania produkcji, wydawania surowców/materiałów/opakowań,
• Obsługa systemów wspomagających planowanie i administrację produkcji,
• Udział w pracach związanych z inwentaryzacją,
• Współuczestniczenie w tworzeniu planów produkcji, kontrola zleceń produkcyjnych oraz terminów ich realizacji,
• Planowanie procesu produkcji w zakresie powierzonym przez przełożonego,
• Optymalizacja procesów produkcyjnych,

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnym zakładzie;
• Pracę w atmosferze współpracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
• Motywacyjny system wynagradzania;
• Możliwość rozwoju i szkoleń.

Prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres zgłoszeń zawierających c.v., list motywacyjny, opatrzonych tytułem ”Asystent w dziale planowania” i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania udzielimy pod numerem telefonu 662 229 761.

Kontakt

Tel. 662 229 761
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image
Następne » Powrót