KONSTRUKTOR-ELEKTRONIK

Kontakt Simon S.A.

Czechowice-Dziedzice

KONTAKT-SIMON S.A.
wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
poszukuje kandydatów na stanowisko

ELEKTRONIK
(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)

Zakres obowiązków:
• projektowanie układów elektronicznych, ich testowanie oraz rozwijanie;
• programowanie mikroprocesorów i układów;
• czytanie i przygotowywanie dokumentacji opartej na schematach elektronicznych;
• koordynacja prac certyfikujących;
• wdrażanie urządzeń do produkcji przy jednoczesnym optymalizowaniu odpowiednich procesów.

Wymagania :
• wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka);
• mile widziana znajomość techniki analogowej i cyfrowej oraz cyfrowej obróbki sygnałów;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku;
• szkolenia i dalszy rozwój zawodowy;
• pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku, możliwość dofinansowania nauki w szkołach wyższych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@kontakt-simon.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 21. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie Ochrona danych osobowych.

Więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

Kontakt

Tel. (32)324-63-15
Ilość wysłanych formularzy: 0