ŚUSARZ NARZĘDZIOWY

Kontakt Simon S.A.

Czechowice-Dziedzice

KONTAKT-SIMON S.A.
wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
poszukuje kandydatów na stanowisko

ŚLUSARZ-NARZĘDZIOWIEC

Zakres obowiązków:
• konserwacja, naprawy i przygotowanie do pracy form wtryskowych
• obsługa form wtryskowych z układami gorącokanałowymi
• pasowanie części zamiennych i normaliów,
• dobór i kontrola zgodności części z dokumentacją techniczną,
• polerowanie powierzchni - poler techniczny oraz lustrzany,
• spawanie i obróbka po spawaniu,
• obsługa podstawowych maszyn i urządzeń i narzędzi warsztatowych.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe, kierunkowe,
• doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza,
• możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
• mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,
• mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
• szkolenia finansowane przez pracodawcę;
• świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenia medyczne, dopłaty do wypoczynku, bonusy świąteczne, świadczenia socjalne, dofinansowanie nauki w szkołach wyższych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@kontakt-simon.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art.23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oświadczam ,że:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z ofertą, przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kontakt-Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r Kodeks pracy (Dz.U. z 2014 r. poz. 1502, 1662 ), oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt

Tel. (32)324-63-15
Ilość wysłanych formularzy: 1
no image