PRACOWNIK BIUROWY

Funghi-pol sp. z o.o.

Pszczyna

Firma Funghi-pol sp. z o.o. z siedzibą w Studzienicach poszukuje osoby na stanowisko pracownik biurowy.

Opis stanowiska :
- ścisła współpraca z działem kadry - płace
- kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
- pomoc w przygotowywaniu dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników
- pomoc przy zatrudnianiu i rozliczaniu cudzoziemców
- opracowywanie dokumentacji dotyczącej wydajności

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- zaangażowanie i determinacja w działaniu
- umiejętność rozwiązywania problemów
- komunikatywność
- znajomość pakietu Microsoft Office
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność
- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

Oferujemy :
- stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilne zatrudnienie - na podstawie umowy o pracę
- praca biurowa w systemie 08:00-16:00

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres mailowy : rekrutacjafp@interia.pl

Kontakt

Tel. 322128711
Ilość wysłanych formularzy: 35
no image