Konserwator

HOTEL STYL 70

Pszczyna

Konserwator
Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny, woj. śląskie

Od 9 lat świadczymy usługi dla Gości indywidualnych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Gości, nieustannie się rozwijamy i podnosimy standard usług.

W związku z tym, poszukujemy do naszego hotelu osoby na stanowisko:

Konserwator

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie sprawnego funkcjonowania hotelu od strony technicznej.

Zakres obowiązków:
-  wykonywanie drobnych napraw instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, klimatyzacji),
- usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie hotelu,
- dbanie o utrzymanie czystości wokół hotelu,
- dokonywanie bieżących zakupów,
- dbanie o stan techniczny samochodu służbowego.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych,
- prawo jazdy kat. B,
- uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym,
- pakiet świadczeń socjalnych.

Dołącz do zespołu i twórz z nami hotel w świetnym Stylu!

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV (ze zdjęciem) i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@hotelstyl70.pl

Do aplikacji prosimy o załączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz.U.2016r. Poz. 922)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 7
no image