Kierownik działu handlowego

Novi Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Pszczyna

NOVI DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
Firma Novi to dystrybutor na terenie Polski produktów firmy Ritter Sport, Isostar, Borges, Fazer oraz Piasten.
Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy na www.novi.net.pl

Opis stanowiska :
- Weryfikacja prawidłowości faktur zakupowych ze zleceniami zakupu,
- Wspieranie procesu administracyjnego w dziale zakupów,
- Rozliczanie zleceń oraz wystawianie faktur sprzedażowych,
- Wprowadzanie płatności do systemu i nadzór nad płatnościami krajowymi i zagranicznymi,
- Kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych,
- Wystawianie dokumentów magazynowych i księgowych
- Ścisła współpraca z działem księgowości oraz działem handlowym
- Archiwizacja dokumentacji zakupowej oraz sprzedażowej.

Wymagania:
- Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu
- Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, systematyczność
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
- Język angielski komunikatywnie
- Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy :
- Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Stabilne zatrudnienie - na podstawie umowy o pracę
- Praca biurowa w systemie 08:00-16:0

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną - email :
Proszę o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kontakt

Tel. 519053010
Ilość wysłanych formularzy: 29
no image