MONTER HAL NAMIOTOWYCH

Dart-Pol

Cała Polska

Firma Dart-Pol, organizator imprez i pikników firmowych, poszukuje osób na stanowisko MONTER HAL NAMIOTOWYCH przy realizacji imprez firmowych. Praca na terenie całej Polski. Firma zapewnia dojazd oraz nocleg.

Zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.
Wynagrodzenie uzależnione od wielkości montowanych hal namiotowych.

Wymagania :
- wykształcenie min. średnie lub klasa maturalna (mile widziane osoby uczące się)
- umiejętność pracy w zespole
- punktualność,
- obowiązkowość,
- siła fizyczna,
- umiejętność szybkiego uczenia się

Opis stanowiska:
- montaż i demontaż hal namiotowych na pikniki firmowe organizowane przez Firmę Dart-Pol

Oferujemy:
- bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku montera hal namiotowych,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie obsługi urządzeń pneumatycznych,
- praca dostosowana do czasu i dyspozycyjności pracownika.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz rekrutacyjny poniżej lub na adres: praca@dart-pol.pl zaznaczając w temacie wiadomości tytuł ogłoszenia.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image