Pracownik utrzymania ruchu

NEW ZINC Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Wyróżnia ją wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry.

Główne zadania na tym stanowisku:

- nadzór oraz zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i
oczyszczalni ścieków
- naprawa, konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń
- usuwanie powstałych awarii

Wymagania:

- podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki i elektryki
- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- samodyscyplina, dyspozycyjność

Firma oferuje:

- umowę o pracę
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
- premię
- pakiet usług medycznych i socjalnych
- dobre warunki pracy

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@newzinc.pl

Prosimy również o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 503 484 489
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image