Specjalista ds. zaopatrzenia

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:
· intensywne poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców,
·prowadzenie i uaktualnianie bazy istniejących i potencjalnych dostawców,
· przeprowadzanie negocjacji cen,
· okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi; dbanie o dobry wizerunek firmy w obszarze zewnętrznym,
· analiza zużycia i zapotrzebowania na materiały: prognozowanie potrzeb działu produkcji i działu sprzedaży,
· sprawdzenie dostaw - odbiór ilościowy i kontrola jakościowa,
· raportowanie do przełożonego bieżącej działalności, a także istotnych informacji rynkowych.

Wymagania:
· wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
· bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
· prawo Jazdy kat. B, umiejętność kierowania samochodem osobowym,
- doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej lub elektrycznej,
· dobra obsługa komputera (MS Office),
· umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie,
· koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów,
· konsekwencja i zdecydowanie,
· umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
· wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki pracy,
- możliwość rozwoju osobistego.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image