Tłoczarz (prasy automatyczne)

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Stanowisko: Tłoczarz (prasy automatyczne)
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa prasy automatycznej oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji, sytuacji i czynników powodujących stracony czas
• Wykonywanie codziennej konserwacji pras, narzędzi tłoczących zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
• Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
• Współpraca z technologiem i ustawiaczem w zakresie wprowadzanych zmian technologicznych oraz bieżących problemów produkcyjnych

WYMAGANIA:
• Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie obsługi pras automatycznych
• Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
• Wiedza z zakresu podstawy budowy i zasad działania obsługi pras i tłoczników
• Uprawnienia do obsługi suwnicy (II S)
Mile widziane:
• Uprawnienia do obsługi wciągników (II W)

FIRMA OFERUJE:
• Umowę o pracę bezpośrednio z firmę bez pośrednictwa pracy tymczasowej,
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
• stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
• program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
• podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
• „Wczasy pod gruszą”
• dopłata do biletów miesięcznych
• piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
• Karta sportowa Multisport

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót