mojapraca.pl - Brygadzista

Brygadzista

F.H.U. Beskid-Bruk

Czechowice-Dziedzice

F.H.U. Beskid-Bruk zatrudni pracownika na stanowisko brygadzisty.

Zakres obowiązków:
-zarządzanie brygadą brukarską
-obsługa urządzeń geodezyjnych
-nadzór nad terminowością wykonywania prac
-analiza dokumentacji projektowej
-dbałość o należyte standardy BHP

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kat. "B"
-umiejętność czytania projektów drogowych
-bardzo dobra organizacja czasu pracy
-niekaralność
-brak nałogów

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę na czas nieokreślony)
-terminowe wynagrodzenie (stawka godzinowa + premia - ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia)
-ubezpieczenie grupowe
-dobre zaplecze socjalne i sprzętowe
-stałe godziny pracy

CV prosimy wysyłać e-mailem na adres: praca.beskidbruk@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy przy ul. Mazańcowickiej 98A w Czechowicach-Dziedzicach w godz. 7:30-15:30

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że Administratorem danych jest F.H.U. Beskid-Bruk z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach 43-502 przy ul. Mazańcowickiej 98 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0