Kierowca kat. "B" / Wywrotki

F.H.U. Beskid-Bruk

Czechowice-Dziedzice

F.H.U. Beskid-Bruk zatrudni kierowcę kat. "B"/wywrotki

Zakres obowiązków:

-dostarczanie materiałów na budowy
-dbanie o powierzony sprzęt
-dbanie o prawidłowość dokumentacji powierzonych materiałów
-obsługa ładowarki
-obsługa wózka widłowego

Wymagania:

-prawo jazdy kat. "B"
-doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
-znajomość topografii Czechowic-Dziedzic i okolic
-niekaralność
-brak nałogów
-rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę na czas nieokreślony, pełen etat, zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
-terminowe wynagrodzenie (+ premia - ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia)
-ubezpieczenie grupowe
-dobre zaplecze socjalne i sprzętowe

CV prosimy wysyłać e-mailem na adres: praca@beskidbruk.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy przy ul. Mazańcowickiej 98A w Czechowicach-Dziedzicach w godz. 7:30-15:30

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 6