mojapraca.pl - Magazynier/operator ładowarki

Magazynier/operator ładowarki

F.H.U. Beskid-Bruk

Czechowice-Dziedzice

W związku z ciągłym rozwojem firmy F.H.U. Beskid-Bruk poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera/operatora ładowarki.

Zakres obowiązków:
-załadunek, rozładunek materiałów
-prowadzenie dokumentacji magazynowej,nadzór nad stanem magazynu
-utrzymywanie powierzonego sprzętu w nie nagannym stanie technicznym
-utrzymywanie porządku na placu magazynowym
-drobne prace gospodarcze
-gospodarka paletami
-wystawianie WZ

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
-terminowe wynagrodzenie (+ premia ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia)
-ubezpieczenie grupowe
-dobre zaplecze socjalne i sprzętowe
-stałe godziny pracy

Wymagania:
-doświadczenie w obsłudze ładowarki kołowej i wózka widłowego
-prawo jazdy kat. "B"
-odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
-dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-dyspozycyjność
-niekaralność
-brak nałogów
-mile widziane prawo jazdy kat. "C" lub "C+E"

CV prosimy wysyłać e-mailem na adres: praca.beskidbruk@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy przy ul. Mazańcowickiej 98A w Czechowicach-Dziedzicach w godz. 7:30-15:30

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że Administratorem danych jest F.H.U. Beskid-Bruk z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach 43-502 przy ul. Mazańcowickiej 98 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0