MAGAZYNIER

Marbet Spółka z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Zakład Produkcyjny w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Górniczej 107
poszukuje pracowników na stanowisko: Magazyniera

Opis stanowiska:
• przyjmowanie surowców i wydawanie wyrobów gotowych zgodnie
z procedurami wewnętrznymi,
• sporządzanie dokumentacji magazynowej,
• obsługiwanie istniejącego oprogramowania.

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub zawodowe,
• pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• pakiet medyczny,
• ubezpieczenie grupowe,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: kadry@marbet.com.pl w tytule wpisując:
Magazynier

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Marbet Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne (Dz.U. 2016 poz. 922)."

Kontakt

Tel. 338127184
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image