pracownik restauracji - NOWA OFERTA

P.P.H.U. Klaudia Dłubisz

Pszczyna

Restauracja McDonald’s w Pszczynie zatrudni pracowników, na pełny lub niepełny wymiar czasu pracy, dostosowując ilość godzin do potrzeb pracownika.
Szukasz stałej, pewnej pracy na cały etat lub jesteś uczniem, studentem, emerytem lub pracownikiem innej firmy, ale szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin popołudniu - zgłoś się do nas. U nas sam decydujesz ile godzin chcesz pracować. Zapewniamy stabilne zatrudnienie oferując ilość godzin dostosowaną do Twoich potrzeb. U nas możesz pracować po 4, 5 lub 6 godzin ile dni w tygodniu chcesz, dzieląc pracę zarobkową ze swoimi zobowiązaniami, szkołą lub uczelnią.

Oferujemy NOWE STAWKI GODZINOWE gwarantowane po okresie próbnym

Dajemy umowę o pracę już od pierwszego dnia ( płatny urlop, świadczenia chorobowe, płatna przerwa)

Wypłaty są zawsze na czas! Do 10 dnia każdego miesiąca masz pieniądze na swoim koncie

Nasze stawki rosną wraz z Twoimi umiejętnościami - nowa jasna i czytelna ścieżka rozwoju

U nas doceniamy twoje zaangażowanie. Awans? Nagroda za dobre wyniki? Wszystko w Twoich rękach!

Dbamy o naszych pracowników (m.in. posiłki pracownicze w niskich cenach, bezpłatne napoje, karta okSystem w atrakcyjnej cenie, dodatkowe ubezpieczenie PZU, prywatna opieka medyczna)

Grafik dopasujemy indywidualnie do Twoich potrzeb

Do każdej przepracowanej godziny naliczymy Ci ekwiwalent za pranie w wysokości 0,25zl NETTO

Pracujesz w godzinach nocnych? Damy Ci dodatek w wysokości 20% .

Stanowisko dostosowane do Twoich umiejętności, możesz pracować zarówno na serwisie jak i na kuchni

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za:

1. Przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń

2. Sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień

Wszystkiego czego oczekujemy sami Cię nauczymy

Mile widziane osoby w każdym wieku powyżej 18 lat, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, obcokrajowcy oraz chętni do pracy na weekendy.
Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Stała

Umów się na rozmowę kwalifikacyjną i sprawdź co możemy Ci zaoferować

CV z dopiskiem praca wyślij na adres: pl-00111mgr@pl.mcd.com

Kontakt

Tel. 692547473
Ilość wysłanych formularzy: 4
no image