Pracownik magazynu

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

OPIS STANOWISKA
- prace magazynowe,
- praca zgodnie z instrukcją BHP.
- załadunek i rozładunek przychodzących i wychodzących dostaw komponentów,
-pakowanie zamówień zgodnie z regulacjami.

WYMAGANIA:
- umiejętność pracy w grupie,
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:
- umowa o pracę tymczasową,
- praca dla kobiet i mężczyzn,
- system pracy od poniedziałku do soboty + premia i dzień wolny w tygodniu roboczym,
- praca w systemie III zmianowym
- atrakcyjne zarobki - min. 2000zł netto,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy,
- ciekawa i stała praca w międzynarodowej firmie z branży automotive,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
- transport pracowniczy: Kocierz Moszczanicki, Łękawica, Żywiec, Pietrzykowice, Łodygowice, Rybarzowice lub Andrychów, Bulowice, Kęty, Kozy.
-dogodna lokalizacja firmy, linie autobusowe; 3, 19, 29, 33, 55, oraz MZK VII Cz-Dz
Zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kinga.siwek@workservice.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Kontakt

Tel. 571 406 525
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image