Programista C# / .NET (m/k) 6.000 - 8.000 PLN brutto

LIS Polska Sp. z o.o.

Pszczyna

LIS Polska Sp. z.o.o. jest jednym z wiodących producentów systemów informatycznych dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 37 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne systemy informatyczne do planowania transportu (TMS), zarządzania pojazdami i realizacji zleceń transportowych.

W związku z dalszym rozwojem oddziału w Pszczynie poszukujemy osób do naszego działu IT:

Opis stanowiska:

Pracownik na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadnia (C#, WPF, XAML, WCF) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego programu WinSped.

Wymagania:

- Praktyczna znajomość z zakresu C#, .NET Framework, Silverlight, WPF, XAML, WCF i /lub ASP.NET
- Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorców projektowych
- Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Stałą, stabilną pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczne godziny pracy
- Kursy językowe
- Szkolenia za granicą
- Zatrudnienie na umowę o pracę

Prosimy o wysłanie CV z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Kontakt

Tel. 735 032 392
Ilość wysłanych formularzy: 0