Pracownik gospodarczy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Pszczyna

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje pracowników na stanowisko :

Pracownik gospodarczy - Pszczyna

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:
- prostą pracę przy obsłudze maszyny czyszczącej,
- pracę w systemie 2-zmianowym,

Wymagania :
- dyspozycyjność do pracy,
- ukończone 18 lat,
- zaangażowanie,
- chęć podjęcia pracy na dłuższy czasu,

Oferujemy :
- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatkowe benefity,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hrsigma.pl, koniecznie z dopiskiem "Pracownik gospodarczy Pszczyna lub o telefon pod numer : 727-555-255
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 727 555 255
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót