Kurier / kierowca

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Za granicą

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kurier/ kierowca - Czechy-wysokie zarobki !

Miejsce pracy: Czechy / Morawy

Zakres obowiązków:
- rozwożenie gazet w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych stałych trasach,
-praca w godzinach 03.00-11.00 (wyjazd samochodem służbowym z Cieszyna i powrót do Polski codziennie po zakończeniu pracy )

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu.
- niekaralność.

Oferujemy:
- stałą, pewną pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
-samochód służbowy,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy koniecznie z dopiskiem- Kurier / kierowca kat. B/ Czechy-Morawy lub o telefon pod numerem: 727-555-255

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Kontakt

Tel. 727 555 255
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót