Spec. d/s Reklamy i Marketingu

Karczma Wiejska Jankowice

Pszczyna

Karczma Wiejska Jankowice poszukuje kandydatów
na stanowisko :
Specjalisty d/s Reklamy i Marketingu

Zadania osoby zajmującej powyższe stanowisko :

- Planowanie i przygotowywanie kampanii reklamowych
- Planowanie i kontrola realizacji powierzonego budżetu marketingowego
- Pozycjonowanie serwisów
- Organizowanie kampanii w mediach społecznościowych
- Współtworzenie i realizacja wydarzeń wg kalendarza imprez

Nasze oczekiwania :

- Znajomość branży gastronomicznej
- Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi
- Zainteresowanie tematyką marketingu oraz znajomość bieżących trendów
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
- Podstawowa znajomość zagadnień SEO, SEM jako kolejny atut
- Kreatywność, inicjatywa, terminowość i dynamizm w działaniu,
- Duża samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów działań,
- Praca pod presją czasu

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
- Udział w bieżących projektach marketingowych
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z dołączonym
numerem telefonu oraz wyrażoną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016 r.poz.922).

Kontakt

Tel. 601-96-26-09
Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót