Sekretarka/rz

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Stanowisko: Sekretarka/rz

Opis stanowiska:
- obsługa telefoniczna klientów,
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
- przyjmowanie, ewidencjonowanie i dystrybucja poczty przychodzącej oraz wychodzącej (w tym nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich),
- organizowanie i obsługa spotkań biznesowych.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wykształcenie wyższe,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wielozadaniowość,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie bez pośrednictwa Agencji Pracy Tymczasowej,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 8
Następne » Powrót