Kierownik produkcji i ds. jakości - elektronika.

CIOKS Enterprises Sp. z o.o.

Pszczyna

Elektronik
CIOKS Enterprises Sp. z o.o. istnieje ponad 13 lat i zajmuje się elektroniką. Jedna z głównych działalności firmy to projektowanie i produkcja zasilaczy marki CIOKS do efektów podłogowych dla gitarzystów. Szukamy osoby która podejmie się zadań związanych z kierowaniem produkcji, kontrolą jakości, logistyką, administracją ewidencji czasu pracy itp.
Zadania:
• zarządzanie produkcją
• zarządzanie magazynem w tym zamawianie elementów i części
• opracowywanie:
- dokumentacji produkcyjnej
- procedur testowania gotowych produktów firmy
- procedur zarządzania jakością
• testy i kontrola jakości gotowych produktów
• tworzenie dedykowanego sprzętu do testów
• usuwanie usterek produktów odrzuconych na produkcji
• zajmowanie się naprawami gwarancyjnymi
• montaż TH i końcowy
• prace administracyjno-biurowe
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe wyższe
• praktyczne umiejętności z zakresu lutowania ręcznego elementów TH i SMD
• manualne zdolności przy montażu mechanicznym urządzeń elektronicznych
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• znajomość działania elementów i układów elektronicznych
• dokładność i staranność przy wykonywanych zadaniach
• umiejętna ocena jakości wyrobu
• doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku
• dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie z siedzibą w Ćwiklicach (1,5km od Pszczyny)
• pracę na 1 zmianę
• pracę w małej firmie i dobrej atmosferze

Aplikacje w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysłać pod adres e-mail: praca@cioks-enterprises.com
Jako temat maila prosimy o wpisanie: Elektronik

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0