Praca fizyczna na produkcji

NEW ZINC Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. W związku z rozwojem poszukujemy osób do pracy fizycznej.

Obowiązki:

- zakładanie detali na specjalne zawieszki do cynkowania
- zdejmowanie detali już ocynkowanych
- układanie i pakowanie detali w pojemnikach
- inne prace pomocnicze związane z produkcją

Wymagania:

- umiejętność współpracy w zespole
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu lub na stałe
- dyspozycyjność także w weekendy

Firma oferuje:

- umowę o pracę
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym
- premię
- pakiet usług medycznych i socjalnych
- dobre warunki pracy

Aplikacje wraz z następującą zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@newzinc.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt

Tel. 503 484 489
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image