Młodsza(y) Księgowa(y)

KANCELARIA DS

Pszczyna

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych
poszukuje pracownika na stanowisko

OBOWIĄZKI:

- wprowadzanie danych do systemu księgowego - kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
- prowadzenie ewidencji VAT,
- pomoc przy prowadzeniu księgowości uproszczonej: KPIR, ryczałt,
- pomoc przy prowadzeniu ksiąg handlowych (wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, uzgadnianie kont księgowych),
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- przygotowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej,
- wsparcie samodzielnych księgowych.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości,
- bardzo dobra obsługa komputera i pakietu Office,
- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy i nauki,

MILE WIDZIANE:

- doświadczenie zawodowe,
- doświadczenie w pracy z systemami księgowymi (preferowany: INSERT),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

- pracę w młodym zespole,
- rozwój zawodowy,
- umowa o pracę.

Poszukujemy osoby uczciwej, odpowiedzialnej, potrafiącej pracować w zespole.

UWAGA:

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych NETTO/miesiąc oraz terminu od kiedy mogą Państwo podjąć pracę. Aplikacje bez tych informacji nie będą rozpatrywane.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: biuro@ds-kancelaria.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3
no image