Konstruktor branża budowlana

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:
• projektowanie konstrukcji budowlanych
• przygotowanie modeli 3D oraz rysunków 2D
• tworzenie koncepcji i optymalizacja rozwiązań projektowych
• tworzenie dokumentacji technicznej
• tworzenie listy materiałowych

Dodatkowo dla stanowiska Projektant:
• wykonywanie obliczeń statycznych

Wymagania:
• ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu technologii prefabrykacji konstrukcji budowlanych
• dobra znajomość programów CAD 3D
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy zespołowej
• prawo jazdy kat.B
• uprawnienia budowlane do projektowania

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image