Zastępca Kierownika Hali Sprzedaży

Polimex.net Sp. z o.o. Sp. k.

Pszczyna

Firma POLIMEX.NET jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin, proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego. Posiadamy w sprzedaży ponad dwadzieścia tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym tkaniny, włókniny, dzianiny, podszewki, nici, zamki błyskawiczne itp.

Do naszej hurtowni sprzedaży w Pszczynie, przy ul. Bielskiej 50a poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA HALI SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Pszczyna

Główne zadania:
- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie pracy hali
- pomoc w kierowaniu pracą hurtowni, ścisła współpraca z Kierownikiem hali
- właściwe zarządzanie podległym zespołem pracowników; motywowanie,
- delegowanie zadań
- zamawianie towarów
- przyjmowanie dostaw
- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów
- realizowanie polityki sprzedażowej firmy
- obsługa Klienta
- rozliczanie kasjerek

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem na stanowisku kierowniczym bądź na podobnym stanowisku
- silna motywacja do osiągania wysokich wyników
- wysokie zdolności interpersonalne
- łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
- umiejętności w zakresie przekazywania wiedzy
- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów
- biegła znajomość obsługi komputera
- czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o wieloletniej tradycji
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie na umowę o pracę

Preferowani kandydaci, którzy obecnie nie pracują

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku polskim i listu motywacyjnego z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 509-844-593
Ilość wysłanych formularzy: 11
no image