Specjalista ds. Ofert

NKT S.A.

Tychy

Firma NKT to wiodący dostawca produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektro-energetycznej, budownictwa, kolejnictwa. Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów I rozwiązań dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
W Polsce NKT funkcjonuje w Warszowicach (produkcja przewodów) i w Knurowie (produkcja granulatów). W obu zakładach w Polsce zatrudniamy około 270 osób.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne,
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym,
• Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
• Wcześniejsze doświadczenie w dziale sprzedaży lub ofertacji.
• Zdolności analityczne,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Dokładność,
• Sumienność

Główne zadania:

• Operacyjna obsługa zapytań ofertowych,
• Sporządzanie kalkulacji zyskowności,
• Przygotowywanie ofert zgodnie z wytycznymi Działu Sprzedaży,
• Kontakt z klientem,

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę
w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,
• Pracę w atmosferze współpracy
w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
• Motywacyjny system wynagradzania,
• Możliwość rozwoju i szkoleń,

Prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres zgłoszeń zawierających c.v., list motywacyjny, opatrzonych tytułem ”Specjalista ds. Obsługi Klienta” i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania udzielimy pod numerem telefonu 662 229 763.

Kontakt

Tel. 662 229 763
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image