MŁODSZY ANALITYK / ANALITYK DS. ANALIZ LOGISTYCZNYCH

AMBRA SP. Z O.O.

Czechowice-Dziedzice

Ambra Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor w branży chemiczo-kosmetycznych na terenie Polski południowej, będący częścią Grupy Eurocash.

Obecnie poszukujemy
Kluczowe zadania:
• przygotowywanie kompleksowych raportów i analiz logistycznych na potrzeby Spółki (wydajności, rotacji, rentowności)
• aktywny udział w analizie i optymalizacji schematów logistycznych
• przygotowywanie innych raportów na potrzeby Spółki
• proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w systemie raportowania
• współpraca z innymi działami w ramach bieżących obowiązków i trwających projektów

Idealny kandydat posiadać powinien:
• wykształcenie wyższe (statystyka, matematyka, ekonomia, finanse lub pokrewne)
• posiadanie doświadczenia w przygotowywaniu analiz i raportów oraz wyciągania wniosków
• bardzo dobre zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych
• bardzo dobrą znajomość programu MS Excel (warunek konieczny)
• umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy zmieniających się warunkach
• bardzo dobrą organizacja pracy
• samodzielność i inicjatywa w działaniu
• znajomość systemu Tema i znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem

Na tym stanowisku zapewniamy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na:
- adres e-mail: rekrutacja@ambra-czechowice.pl
- za pomocą formularza mojapraca.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy jedynie się z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 32 2144340
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image