Researcher (praca stała lub dla studenta/ucznia)

Integraal Solutions sp. z o.o.

Pszczyna

Firma:

Jesteśmy polską firmą doradczą (nie doradztwo finansowe) - uznanym podmiotem na polskim rynku o rozpoznawalnej marce w swojej branży. Partnerzy firmy posiadają unikalne kompetencje biznesowe. W związku z dynamicznym rozwojem planujemy otworzyć w Pszczynie oddział zajmujący się kontaktami biznesowymi.
Więcej informacji na stronie www.mgorecki.pl

Stanowisko:

Zakres obowiązków:

Rozbudowywanie i utrzymywanie bazy kontaktów biznesowych.
Aktywna, telefoniczna praca (nie sprzedaż) z osobami zainteresowanymi naszymi usługami.
Dbanie o jak najlepsze relacje z kontrahentami.
Przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu informacji biznesowych.
Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych w zakresie kontaktów telefonicznych.
Przygotowywanie raportów i analiz.
Dbanie o wizerunek firmy.
Współpracę z Partnerami odpowiedzialnymi za obsługę klientów.

Wymagania:

Chęci do pracy i zaangażowania!
Umiejętności interpersonalnych umożliwiających nawiązywanie nowych kontaktów, głównie w rozmowach telefonicznych. Wcześniejsze doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem.
Umiejętności analitycznych w tym wyszukiwania informacji w internecie.
Umiejętności kształtowania długofalowych relacji z partnerami.
Nastawienia na wynik. Determinacji w dążeniu do celu.
Wykształcenia wyższego (może być w trakcie). Preferowane ekonomiczne lub politologiczne.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane dodatkowe języki obce.

Oferujemy:

Pracę, która będzie dobrym wstępem do dalszej kariery w biznesie.
Różnorodność zajęcia. Możliwość poznania wielu branż i świata biznesu.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość nabycia wartościowych umiejętności i kontaktów na najwyższym szczeblu w Polsce.
Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy.

Klauzula:

Prosimy o dopisanie w swoim CV następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 11
no image