Specjalista ds. sprzedaży

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Twoje zadania:
- prowadzenie rozliczeń sprzedaży sklepu,
- obsługa administracyjna sklepu internetowego,
- koordynacja i wsparcie sprzedaży w punktach zewnętrznych sprzedaży biletów i gadżetów klubowych,
- prowadzenie programów lojalnościowych dla kibiców,
- zdalna obsługa kibica - kontakt mailowy i telefoniczny,
- sprzedaż i realizacja zamówień klienta grupowego,
- obsługa magazynu towarów handlowych,
- udział w organizacji dnia meczowego,
- udział w realizacji strategii marketingowej klubu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe mile widziane kierunki marketing, zarządzanie w sporcie,
- doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
- wiedza/zainteresowanie tematyką piłki nożnej,
- zaangażowanie, samodzielność w działaniu,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- umowę na czas próbny z możliwością podjęcia pracy na stałe,
- pracę w dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego w bliskiej styczności ze środowiskiem piłkarskim,

niezbędne szkolenia i narzędzia pracy.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image