Asystent ds. projektowania obszarów produkcyjnych - Staż

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
projektowanie layoutow obszarow produkcyjnych
dokonanie fizycznych pomiarow budynku
tworzenie layoutu istniejących części budynku
wparcie innych zadań działu Inżynierii np. programu pomysłów pracowniczych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
biegłe posługiwanie się programami graficznymi typu Autocad, Draftsight
znajomość podstaw rysunku technicznego (wymiarowanie, oznaczenia,skalowanie)
Sumienność, zaangażowanie
Dobra znajomość pakietu Office
Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu - praca 8h dziennie na 1 zmianę.

Oferujemy:
Umowę zlecenie (3 miesiące z możliwością przedłużenia)
Karierę w międzynarodowej firmie z branży automotive
Możliwość współpracy ze specjalistami w swojej branży
Pakiet socjalny, między innymi:
Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
Karta sportowa Multisport

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image