Praca fizyczna

NEW ZINC Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Wyróżnia ją wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników fizycznych.

Obowiązki:
- zakładanie detali na specjalne zawieszki do cynkowania
- zdejmowanie detali już ocynkowanych
- układanie i pakowanie detali w pojemnikach
- inne prace pomocnicze związane z produkcją

Firma oferuje:
- umowę o pracę
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym
- premię
- pakiet usług medycznych i socjalnych
- dobre warunki pracy

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy oraz umiejętności współpracy w grupie. Zainteresowani jesteśmy pracownikami na dłuższy okres czasu.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@newzinc.pl
Kontakt: 503 484 489

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image