Magazynier - operator wózka widłowego

NEW ZINC Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma New Zinc Sp. z o.o. świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej z zakresu cynkowania galwanicznego. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji.

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego
- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
- zaopatrywanie produkcji w towar i opakowania
- wywożenie produktów gotowych na magazyn
- pakowanie towaru oraz zabezpieczenia go do wysyłki
- drobne prace porządkowe

Wymagania:
- uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
- doświadczenie na stanowisku magazyniera, operatora wózków widłowych minimum rok
- znajomość obsługi komputera, MS Office
- znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
- umowę o pracę
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym
- premię
- pakiet usług medycznych i socjalnych
- dobre warunki pracy

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@newzinc.pl
Kontakt: 503 484 489

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image