Księgowa(y)

KANCELARIA DS

Pszczyna

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych
poszukuje pracownika na stanowisko

Księgowa(y)

OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rejestrów VAT (faktury zakupu i sprzedaży, krajowe i zagraniczne),
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych (dekretowanie i księgowanie: faktur zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych, raportów kasowych, list płac, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, rozliczanie transakcji walutowych, różnic kursowych),
- sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
- sporządzanie sprawozdań do GUS,
- udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,
- znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości,
- bardzo dobra obsługa komputera i pakietu Office,
- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy i nauki.

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w pracy z systemami księgowymi INSERT,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w młodym zespole,
- rozwój zawodowy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę pracy.

Poszukujemy osoby uczciwej, odpowiedzialnej, potrafiącej pracować w zespole.

UWAGA:
Prosimy o podanie oczekiwań finansowych NETTO/miesiąc oraz terminu od kiedy mogą Państwo podjąć pracę. Aplikacje bez tych informacji nie będą rozpatrywane.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: biuro@ds-kancelaria.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2
no image