Asystent Sprzedaży/ Pracownik biurowy

F.P.H.U. PLASTECHNOBUD

Wilamowice

Miejsce pracy: Stara Wieś k/Wilamowic

Wymagania
• znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny),
• dobra organizacja pracy,
• rzetelność, terminowość,
• prawo jazdy kat. B (samodzielne poruszanie się autem w kraju i za granicą)
• wykształcenie min. średnie,
• znajomość obsługi komputera: MS Office w szczególności Excel,

Opis stanowiska
• bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami/odbiorcami (stały kontakt mailowy i telefoniczny, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie dokumentów potrzebnych do realizacji zamówienia, pomoc w organizacji transportu do Klienta),
• prowadzenie dokumentacji handlowej,
• wyjazdy służbowe,
• raportowanie przełożonemu.

Oferujemy
• ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres mailowy:

biuro@plastechnobud.pl

Kontakt

Tel. (0-33) 845-72-08
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image