Pracownik biurowy w dziale zamówień

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Pracownik biurowy w dziale zamówień

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Twoje zadania:
- zapewnienie przepływu informacji pomiędzy działami,
- zamówienia/przygotowywanie dokumentów,
- obsługa zamówień,
- kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami.

Twój profil:
- biegła znajomość języka angielskiego,
- znajomość pakietu office,
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w dziale zamówień.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość przyuczenia się.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 4
no image