TOKARZ

FREZSTAL SP. Z O.O.

Czechowice-Dziedzice

FREZSTAL to połączenie zaawansowanej technologii i dwudziestu lat doświadczenia w produkcji:
- kół zębatych
- zespołów stożkowych
- wałów
- elementów zębatych do przekładni.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko TOKARZ

Wymagania:
• umiejętność czytania rysunków technicznych (warunek konieczny)
• samokontrola pracy
• doświadczenie w pracy na stanowisku tokarz
• umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
• umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
• obróbka tokarska elementów na podstawie dokumentacji
• kontrola wymiarów toczonych elementów
• utrzymanie porządku na swoim stanowisku oraz odpowiedniego stanu technicznego powierzonych maszyn i urządzeń

Oferujemy:
• umowę o pracę

W przypadku zainteresowania naszym ogłoszeniem proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Kontakt

Tel. 32 450 73 05
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image
Następne » Powrót